Strefa spa

Zapraszamy Państwa do odkrycia i zanurzenia się w naszej Strefie Relaksu i zdrowego ciała, składającej się z szerokiego wachlarza możliwości:

MASAŻ

Masaż relaksujący z elementami aromaterapii

To swoistego rodzaju terapia zapachami, której celem jest przeciwdziałanie różnym niepożądanym stanom organizmu z możliwością skorzystania z sauny.

Masaż na bazie naturalnych olejków

Poza odczuwalnym nawilżeniem skóry chcemy dodatkowo uspokoić nerwy, ukoić zmysły i rozluźnić mięśnie, korzystając z dobrodziejstw dodatku olejków eterycznych. Energetycznym, relaksującym bądź poprawiającym samopoczucie.

Masaż gorącymi kamieniami

Przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu.

Strefa walki z bólem

Strefa Walki z bólem, zawierająca konsultacje z Osteopatą oraz zakres działań zwalczających ból-jest to metoda, w której stawianie diagnozy oraz leczenie dysfunkcji narządu ruchu wykonywane jest rękoma terapeuty. Terapia osteopatyczna stawów, tkanek miękkich oraz nerwów wpływa na system nerwowo-mięśniowy i oddziałuje bezpośrednio na organizm oraz jego stan psychiczny.

Strefa ladies

Strefa ladies czyli kobiecy świat, w tym: Masaż Kosmetyczny całościowy lub częściowy, Masaż Bańka Chińską-wpływa korzystnie na wygląd sylwetki, pozwalając pozbyć się niedoskonałości. Posiada również właściwości relaksujące, przynosząc odprężenieCzy też Masaż modelująco-drenujący-rozdrabnia komórki tłuszczowe, usuwa nadmiar tłuszczu, poprawia przemianę materii, przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych, zmniejsza ilość tkanki łącznej. Stosowanie technik przepychających – tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.

Strefa męski punkt widzenia

Masaże z przeznaczeniem dla Panów w postaci Masażu Klasycznego z możliwością skorzystania z sauny-zwiększa zakres układu ruchu i zlikwidowanie zrostów tkankowych, blizn. Zmniejsza napięcie przykurczonych mięśni, pobudza wiotkie i koryguje wady postawy, czy też Masażu Relaksacyjnego; bądź Masażu Sportowego z elementami akupresury-mający na celu pomoc osobom aktywnym fizycznie w utrzymaniu formy, zapobieganie kontuzjom, wspomaganie organizmu przed, w trakcie i po wysiłku.

Strefa seniora

W naszej ofercie znajdą Państwo również masaże skierowane do seniorów, w tym Masaż z elementami akupresury-sprawdza się zwłaszcza jako wspomagająca metoda leczenia bólu, zarówno nagłego, ostrego, jak i przewlekłego (np. dolegliwości reumatycznych); czy Masaż z elementami aromaterapii-relaksujący masaż całego ciała z użyciem aromatycznych olejków, który odpręża i koi zmysły, wspomaga detoksykację, dotlenia ciało i umysł, a także poprawia krążenie krwi i limfy.

STREFA RELAKSU

Sauna
Wanna z hydromasażem