Drenaż limfatyczny

Jeżeli chciałabyś:

– Pozbyć się do 4cm w obwodzie po jednym zabiegu i zmieścić się w wymarzoną sukienkę

– Zmniejszyć cellulit

– Pozbyć się uczucia ciężkich nóg

To jest to zabieg dla Ciebie.

Wystarczy pół godziny relaksu w naszym urządzeniu masującym i uczucie ciężkich nóg znika, cellulit staje się mniej widoczny a w obwodzie tracisz do 4 cm!!!!

Drenaż limfatyczny (bo o nim tutaj mowa), to masaż uciskowy, który poprzez pobudzenie krążenia krwi oraz usprawnienie przepływu limfy w układzie chłonnym zmniejsza obrzęki kończyn, usuwa z organizmu zbędne produktów przemiany materii, redukuje cellulit, oczyszcza organizm, ujędrnia i uelastycznia skórę. Zapobiega również niewydolności krążenia obwodowego, zwłaszcza w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp.

Jak wygląda zabieg?

Za pomocą urządzenia do masażu BTL LYMPHASTIM™ które składa się z dwóch mankietów zakładanych na kończyny dolne następuje masaż – naprzemienne wypełnianie mankietu powietrzem (ucisk) oraz opróżnianie mankietu (zmniejszanie ucisku). Ucisk wykonywany jest w różnych sekwencjach – naprzemiennie, płynnie lub stopniowo, w zależności od programu – odpowiednio dostosowanego do potrzeb klienta.
Masaż pneumatyczny zapewnia ten sam efekt co użycie tradycyjnej techniki masażu limfatycznego. Oprócz działania terapeutycznego jest również przyjemny, dlatego przez wiele osób odbierany jest jako masaż relaksacyjny.

Po zabiegu czujesz relaks, odprężenie i lekkość.

Efekty zabiegów

  • redukcja obrzęków, poprawa ukrwienia tkanek i ich trofiki

  • detoksykacja organizmu

  • redukcja cellulitu

  • przyspieszenie procesu odchudzania

Standardowa cena zabiegu:
60 zł za zabieg 30-minutowy
100zł za zabieg 60-minutowy

Pierwsze 10 osób, które skontaktują się z nami aby zarezerwować termin wizyty otrzymują PREZENT: 50% rabatu na zabieg !!!!

Nie zwlekaj, ilość kuponów ograniczona.

rzut