O nas

rzut
rzut

O salonie Tala na Cztery Pory Roku

Profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Krakowie na dużym osiedlu z dogodnym dojazdem. To wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o naszych klientach i ich potrzebach, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze można się poddać zabiegom na twarz i ciało, gdzie pomagamy walczyć z kompleksami wydobywać naturalne piękno, które tkwi w każdym z Nas.

W Salonie mieści się gabinet kosmetologiczny, gabinet masażu, profesjonalne stanowiska do manicure i pedicure, strefa relaksu z sauną, wanna z hydromasażem gdzie można się zrelaksować. Jest również możliwość rezerwacji na wyłączność. To miejsce odprężenia i chwili relaksu, spokoju oraz harmonii dla ciała i urody. Klientom i klientkom proponujemy zabiegi najwyższej jakości renomowanych firm, którym poddanie się gwarantuje prawdziwą rozkosz i oczekiwane efekty.

W trosce o naszych klientów zadba wykwalifikowana kadra doświadczonych profesjonalistów i pasjonatów swojego zawodu. Dbamy również o podnoszenie naszych kwalifikacji. Przestrzegamy bezwzględnie zasad higieny i bezpieczeństwa w trosce o Państwa zdrowie i zadowolenie. Używamy narzędzi każdorazowo sterylizowanych we własnym autoklawie.

Nasz Salon jest dedykowany Kobietom i Mężczyznom.

Priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie klientów.

Oferujemy również bony podarunkowe.