Laseroterapia

EpiLab - Laser diodowy

Fala świetlna lasera  jest selektywnie pochłaniana przez melaninę – barwnik wbudowany w strukturę włosów, odpowiadający za ich kolor. Absorbowane przez barwnik światło lasera diodowego zostaje zamienione w ciepło, które jest przekazywane do wszystkich elementów włosa. Za pomocą energii świetlnej dochodzi do podgrzania, a następnie uszkodzenia brodawki włosa. Wszelkie podziały komórkowe zostają zahamowane – dalszy wzrost włosa nie jest możliwy. Warto również zauważyć, że fale świetlne lasera działają w sposób celowany, zatem nie szkodząc tkankom leżącym dookoła, co jest niewątpliwą zaletą. Działanie lasera w żaden sposób nie jest szkodliwe dla zdrowia. Efekty zastosowania urządzenia widoczne są już po pierwszym zabiegu. Urządzenie oprócz usuwania owłosienia, wyposażane jest też w funkcję fotoodmładzania, może być również stosowany jako część kompleksowej terapii w leczeniu trądziku.

rzut

Laser diodowy Epi Lab,to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy laser na świecie,

jest rewolucją technologiczną na rynku światowym.

Charakteryzuje go:

Bezpieczeństwo

Urządzenie, jako jedyne na świecie, jest wyposażone w przeciwpoparzeniowy opatentowany system ABS.

Jego system ogniskowania TAPER, jednorodny profil plamki, ogranicza standardowe efekty uboczne do zera (taka sama gęstość energii laserowej na całej plamce ogniskowania lasera, brak tzw. „gorących plam”), a nakładka Flat-Top zabezpiecza przed poparzeniem.

Skuteczność

Posiada opatentowany system podwójnego ogniskowania, co oznacza, że jako jedyny laser na świecie jest w stanie targetować do dwóch chromoforów jednocześnie.  W jednej głowicy zabiegowej zawiera dwie długości fali: standardową 800nm i 950nm, która pozwala na bezpieczną pracę u osób z ciemną karnacją oraz osiąga wyższą skuteczność przy usuwaniu jasnego i rudego włosa.

Komfort zabiegu

Posiada opatentowany wzmocniony potrójny system chłodzenia  bazujący na ogniwie Peltier’a , który dzięki specjalnej mrożącej sondzie schładza naskórek do -5°C
sprawiając, że komfort  epilacji jest na najwyższym możliwym poziomie.

Zabiegi

Termodepilacja laserowa

Zobacz

Termolifting laserowy

Zobacz

Termalizacja ACNE

Zobacz